Корзина пуста0 0
Отложенные товары

В настоящий момент у вас нет отложенных товаров

Ваша корзина пуста. Выберите интересующие вас товары в каталоге

0
Сравниваемые товары

Для сравнения выберите товары в каталоге


Як вибрати дитячі ваги

          Як вибрати дитячі ваги

   Кожній турботливій матусі цікаво знати, як її дитина в перші місяці життя додає у вазі. З перших днів появи на світ малюка його маса тіла є важливим показником фізичного розвитку і здоров'я. У домашніх умовах стежити за цим не становить проблем, досить тільки купити дитячі ваги. Вони допоможуть Вам відстежувати ефективність грудного вигодовування і динаміку ваги карапуза. За зміною ваги дитини можна визначити, як він розвивається, а також в достатній кількості отримує їжу і питво. Коливання ваги навіть на 100 грамів для немовляти має велике значення. Адже на першому році життя малюк має вагу тільки кілька кілограмів, тому будь-які відхилення від норми можуть багато про що розповісти.
   Дитяча вага від інших подібних приладів відрізняються тим, що мають спеціальну чашу-люльку, в якій при зважуванні малюк почуває себе досить комфортно. Сьогодні такі ваги існують двох видів - електронні та механічні.
   Механічні ваги мають коромислового конструкцію. З ними необхідно пристосуватися до процесу вимірювання. Поки дитина перебуває в чаші, Вам необхідно «ганяючи» по штанзі зі шкалою гирьки, домогтися рівноваги приладу. Тільки Ви змогли знайти оптимальне положення, вважайте, що справа зроблена. Значення ваги визначають по рисочки, навпроти яких гирьки зупинилися. Основною перевагою пружинних механічних ваг є їх низька вартість. Недоліки їх в тому, що в результаті перевантажень пружина може легко деформуватися і ваги необхідно калібрувати заново. Крім того, в них вимірювальна система знаходиться зовні, тому може іноді постраждати при недбалому поводженні. А застосування дуже міцних металевих деталей може сприяти збільшенню ваги моделі.
   Електронні дитячі ваги поєднують механічні деталі з електронним способом обробки і виведення показань. Майже всі електронні ваги мають функцію пам'яті. З нею можна зберегти показники всіх попередніх вимірювань. Дуже зручна функція - облік ваги тари. Досить тільки покласти на платформу приладу пелюшку, натиснути кнопку «тара», і ваги, запам'ятавши цей показник, віднімуть його автоматично з показників зважування. А за допомогою спеціальної функції weight-block Ви можете визначити точні параметри ваги малюка, навіть якщо він неспокійний в момент зважування. Якщо механічним ваг не потрібна підживлення, то електронним без неї ніяк не обійтися. Для цього найчастіше користуються батарейками. З хорошими батарейками Ви можете зважувати свого карапуза по кілька разів на день досить тривалий час. За допомогою функції автоматичного вмикання та вимикання життя батарейок продовжується.
   Існують також моделі з живленням від акумуляторів або від мережі. Але їх можуть «вибивати з колії» перепади напруги. В основному в конструкції електронних ваг передбачено зняття люльки, таким чином, їх в подальшому можна використовувати в якості підлогових для діток до 20 кілограмів або ж в якості кухонних. Чаша-люлька в деяких моделях може складатися і перетворюватися в зручний чемоданчик для перенесення і зберігання ваг.
   З багатьма вагами в комплект входить зростомір - горизонтальний (для немовлят) або вертикальний. Зважування діток буде максимально безпечно, якщо ваги для новонародженого оснащені прогумованими ніжками і вставками проти ковзання.
   Купуючи дитячі ваги, зверніть увагу, з якого матеріалу виготовлений корпус. Якщо основний механізм розташований під металевим каркасом, прилад прослужить вам не менше 10-15 років. Більш схильна до впливу вологості і деформацій пластмаса, вона менше захищає механізм від таких впливів. Електронні ваги ні в якому разі не встановлюйте на мокрий підлогу. Оберігайте їх від ударів по табло, блокам і іншим чутливим елементам.
   Малюкам перших місяців життя, що перебувають на змішаному вигодовуванні, придбайте ваги, які показують вагу з точністю до 1 грама. Обов'язково ваги для новонароджених повинні відображати різницю результатів двох зважувань. Це важливо для проведення контрольного зважування після годування грудьми. Таке зважування дозволяє дізнатися, скільки молока висмоктує маля, а це важливо, якщо Ви переживаєте, що малюк недоїдає.
   Пам'ятайте, що в інструкції кожних ваг указується максимальне значення, яке в змозі зафіксувати прилад. І якщо Ви спробуєте на вагах для немовлят зважити дитини, що підросла, то чи виведете з ладу прилад, або отримаєте неправильне значення. Тому для діток постарше купите підлогові ваги, яких сьогодні існує досить широкий вибір.

optclub.com.ua/catalog/detskaya_gigiena_i_ukhod/