...
0
Сравниваемые товары

Для сравнения выберите товары в каталоге


Новости

Дитячий електромобіль
Для кожного хлопчика мрією дитинства є власне авто. Біднесенькі вигадують їх із перевернутих стільців, коробок, розкладених диванів та інших предметів побуту. Тепер ви можете здійснити заповітну мрію і подарувати малому справжній електроджип. Позашляховики виконані у точній відповідності до креслень провідних брендів світу авто: BMW, Range Rover, JEEP, Hummer.....
12.12.2018
Дитячий електричний мотоцикл
Діти відрізняються від дорослих ціною іграшок, та аж ніяк не масштабом своїх бажань. Усім відомо, як малі хочуть поринути у справжнє життя: ходити на роботу, тренуватись у залі, як тато, їздити на крутій автівці. На щастя, зараз можна здійснити їхні мрії і купити будь-який "дитячий" аналог справжньому транспорту - від роверів до електрокарів.
12.12.2018
Як вибрати дитячі ваги
   Кожній турботливій матусі цікаво знати, як її дитина в перші місяці життя додає у вазі. З перших днів появи на світ малюка його маса тіла є важливим показником фізичного розвитку і здоров'я. У домашніх умовах стежити за цим не становить проблем, досить тільки купити дитячі ваги. Вони допоможуть Вам відстежувати ефективність грудного вигодовування і динаміку ваги карапуза. За зміною ваги дитини можна визначити, як він розвивається, а також в достатній кількості отримує їжу і питво. Коливання ваги навіть на 100 грамів для немовляти має велике значення. Адже на першому році життя малюк має вагу тільки кілька кілограмів, тому будь-які відхилення від норми можуть багато про що розповісти.
30.01.2018
Как выбрать детские весы
   Каждой заботливой мамочке интересно знать, как ее ребенок в первые месяцы жизни прибавляет в весе. С первых дней появления на свет малыша его масса тела является важным показателем физического развития и здоровья.  В домашних условиях следить за этим не составляет проблем, достаточно только купить детские весы.  Они помогут Вам  отслеживать эффективность грудного вскармливания и динамику веса карапуза. По изменению веса ребенка можно определить, как он развивается, а также в достаточном ли количестве получает еду и питье. Колебание веса даже на 100 граммов для младенца имеет большое значение. Ведь на первом году жизни малыш имеет вес только несколько килограммов, поэтому какие-либо отклонения от нормы могут о многом рассказать.
30.01.2018
Як обрати коляску: основні параметри
   Всі параметри вибору колясок зводяться до двох речей:
1. Комфорт і безпеку малюка.
2. Зручність для мами.
   Як правильно вибрати дитячу коляску, щоб було добре і дитині, і матусі.
30.01.2018