Корзина пуста0 0
Отложенные товары

В настоящий момент у вас нет отложенных товаров

Ваша корзина пуста. Выберите интересующие вас товары в каталоге

0
Сравниваемые товары

Для сравнения выберите товары в каталоге

Новости

Як вибрати дитячі ваги
   Кожній турботливій матусі цікаво знати, як її дитина в перші місяці життя додає у вазі. З перших днів появи на світ малюка його маса тіла є важливим показником фізичного розвитку і здоров'я. У домашніх умовах стежити за цим не становить проблем, досить тільки купити дитячі ваги. Вони допоможуть Вам відстежувати ефективність грудного вигодовування і динаміку ваги карапуза. За зміною ваги дитини можна визначити, як він розвивається, а також в достатній кількості отримує їжу і питво. Коливання ваги навіть на 100 грамів для немовляти має велике значення. Адже на першому році життя малюк має вагу тільки кілька кілограмів, тому будь-які відхилення від норми можуть багато про що розповісти.
30.01.2018
Как выбрать детские весы
   Каждой заботливой мамочке интересно знать, как ее ребенок в первые месяцы жизни прибавляет в весе. С первых дней появления на свет малыша его масса тела является важным показателем физического развития и здоровья.  В домашних условиях следить за этим не составляет проблем, достаточно только купить детские весы.  Они помогут Вам  отслеживать эффективность грудного вскармливания и динамику веса карапуза. По изменению веса ребенка можно определить, как он развивается, а также в достаточном ли количестве получает еду и питье. Колебание веса даже на 100 граммов для младенца имеет большое значение. Ведь на первом году жизни малыш имеет вес только несколько килограммов, поэтому какие-либо отклонения от нормы могут о многом рассказать.
30.01.2018
Як обрати коляску: основні параметри
   Всі параметри вибору колясок зводяться до двох речей:
1. Комфорт і безпеку малюка.
2. Зручність для мами.
   Як правильно вибрати дитячу коляску, щоб було добре і дитині, і матусі.
30.01.2018
Как выбрать коляску: основные параметры
   Все параметры выбора колясок сводятся к двум вещам:
1.    Комфорт и безопасность малыша.
2.    Удобство для мамы.
   Как правильно выбрать детскую коляску, чтобы было хорошо и крохе, и мамочке.
30.01.2018
Електромобіль - кращий подарунок дитині
   Хочете порадувати свою дитину оригінальним подарунком? Тоді купите йому електромобіль. Малюк буде відчувати себе не тільки щасливим, а й відповідальним, дорослою людиною. Даремно дехто думає, що виріб на акумуляторах - це іграшка для ледачих людей. Зрозуміло, крутити педалі не доведеться, зате юному гонщикові необхідно буде отримати навик управління засобом пересування. Адже сучасний дитячий електромобіль здатний розвинути швидкість до 8 км / год, має справжню коробку передач, гальма, задній хід, ближнє світло, сигнал, сирену, задні вогні, переговорний пристрій, тобто всі елементи справжнього автомобіля. На ньому можна навіть перевозити друзів. Відмінність від дорослої машини полягає лише в тому, що вашій дитині не потрібно турбуватися про права, ДАІ, номерах на машину, бензині та інших моментах. Якщо раптом в електромобілі закінчилося «паливо», то його досить зарядити за допомогою електромережі.
30.01.2018