Корзина пуста0 0
Отложенные товары

В настоящий момент у вас нет отложенных товаров

Ваша корзина пуста. Выберите интересующие вас товары в каталоге

0
Сравниваемые товары

Для сравнения выберите товары в каталоге


Дитячий електричний мотоцикл

Діти відрізняються від дорослих ціною іграшок, та аж ніяк не масштабом своїх бажань. Усім відомо, як малі хочуть поринути у справжнє життя: ходити на роботу, тренуватись у залі, як тато, їздити на крутій автівці. На щастя, зараз можна здійснити їхні мрії і купити будь-який "дитячий" аналог справжньому транспорту - від роверів до електрокарів.

Дитячий електричний мотоцикл?

Інертний мотоцикл для дитини - це майже справжній байк, який самостійно їздить, має панель із кнопками, стартує від ключа, але має малий розмір і є цілком безпечним для дитини. Швидкість такого транспортного засобу коливається від 3 до 10 км/год, це залежить від вікової категорії обраної моделі. Джерелом живлення таких забавок є акумулятори різної напруги.

Додатковими бонусами є USB та Micro SD порти на панелі, наявність МР3 плеєру, світлові стрічки на колесах.

На який вік розраховані електроцикли?

Вашому маленькому байкеру можна сідати за кермо, якщо йому вже виповнилося 3 роки, але ще не перевалило за 7. Саме на такий віковий зріз розрахована більшість мотоциклів.

Для наймолодшої вікової категорії на сайті є моделі із низькою потужністю двигуна та трьома колесами. Це стійкі й надійні трицикли, які важко перекинути. Вони мають меншу масу і тому легше керуються, а от максимальна швидкість обмежена 3-4 км/год. При такій спокійній їзді маленький гонщик не вскочить у халепу.
Для дітей 4-7 років можна замовити серйозніші мотоцикли на електродвигунах. Вони мають більші розміри, максимальну швидкість до 10 км/год,

Які відмінності між різними моделями?

Електробайки відрізняються між собою за декількома параметрами:

  • маса;
  • кількість двигунів;
  • потужність;
  • кількість коліс.

Розглянемо детальніше.

Чим більша маса транспортного засобу, тим складніше їм керувати, тому не слід брати малому байк "на виріст", якщо в нього недостатньо досвіду у керуванні.
В мото- і трициклах, як і в дитячих електрокарах, встановлюють різну кількість двигунів. Це впливає на потужність моделі, її прохідність, однак, і на масу, а також ціну.

Моделі підвищеної потужності слід обирати, якщо ви плануєте їздити не лише по твердому покриттю, а й по піску чи траві. Звичайно, байки з двома двигунами краще впораються із такими випробуваннями.

Щодо коліс. Зараз виробники випускають дитячі мотоцикли із двома, трьома або чотирма (2 основних + 2 допоміжних) колесами. Справжні двоколісні байки розраховані на дітей старшого віку. Не зважаючи на це, трицикли виглядають не менш круто!

Чи бувають мотоцикли для дівчат?

Авжеж! Хіба принцесам тільки ляльки? Жінки в нашому емансипованому житті грають велику роль, тож і для дівчат на сайті є жовті, салатові і, навіть рожеві байки. Окрім кольору, вони нічим не відрізняються від інших, тож ваша мала бешкетниця матиме усі шанси на перемогу у перегонах.

Розмаїття форм

Виробники дитячих товарів завжди намагаються вгадати вподобання своїх маленьких клієнтів, тож серед моделей ви знайдете аналоги і динамічних японських спорт-байків, і важких американських чоперів.

За відгуками батьків, електричні мотоцикли є чи не найулюбленішими видами транспортних засобів серед дітей. Тож не зволікайте подарувати радість своєму малюкові.

https://optclub.com.ua/catalog/mototsikly/